moduļu mājas

Divstāvīga moduļu māja

Mūsu pirmais risinājums ar diviem stāviem! Ēkas iekšējā apdre veidota ar ģipškartonu, kas izturēja pārvietošanas pārbaudījumu bez plaisām. Dzintaru koncertzāles darbiniekiem jauns birojs ar skatu uz ikonisko koncertzāles jumtu!

moduļu mājas

Vienslīpu jumta moduļu māja

Piegādāta ēka ar VUDIS ikonisko fasādes krāsojumu. Moduļu māja veidota ar vienslīpu jumtu. Īpašu uzmanību vēršam konstrukcijā iebūvētajiem aizsargslēģiem – ļoti labs risinājums arī brīvdienu moduļu mājām nomaļās vietās, lai nepiesaistītu nelabvēļu uzmanību prombūtnes laikā. Ēkas instalācij iespējama pāri dažādiem šķēršļiem – šoreiz ēku cēlām pāri apgaismes stabiem!

moduļu mājas

Liepkalnu ēka piegādāta!

Piegādāta ēka Liepkalnu maizes ceptuvei – sniegs un putenis netraucēja visu paveikt 2 stundu laikā! Jaunā dizaina terases jumtiņš arī dabā izskatās moderni pievilcīgs! Ēku iespējams izīrēt Latvijā ražotu preču tirdzniecībai – vairāk informācijas www.liepkalni.lv

moduļu mājas

Jauns pirts modelis!

Pēc liela klientu pieprasījuma esam izveidojuši īpašu pirts moduli, kurā iespējams izguldīt ciemiņus! Vairāk skatities sadaļā Produkti – Pirtis

8517852_orig

Sākam eksportēt!

Bijām savā pirmajā eksporta veicināšanas misijā! Paldies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra – LIAA Vairāk lasiet http://www.mfa.gov.lv/lv/belgium/jaunumi/zinas/2014/06-03/ Pirmie piedāvājumi moduļu mājām jau nosūtīti uz Nīderlandi!

moduļu mājas

Strādā kur vēlies!

Meklējat telpu, kur klusumā strādāt, mācīties, zīmēt vai vienkārši baudīt vīnu vai cigārus? Vudis studija ir ideāli piemērota un var titk izvietota jūsu dārzā, meža vidū vai īpašā vietiņā ar elpu aizraujošu skatu uz jūru, tā tiks piegādāta gatava lietošanai un izbaudīšanai. 

8612497

Krāsu spēles

Pavasaris galvā! Esam sākuši eksperimentēt ar VUDIS brīvdienu māju fasādes krāsu kombinācijām. Kura tev patīk vislabāk?

5450331_orig

Dizaina mājā dizaina mēbeles

VUDIS LS brīvdienu māja tiks aprīkota ar īpaši pielāgotām mēbelēm, lai saglabātu kopīgo dizainu un racionāli izmantotu telpu. Stils industriāls gan formas, gan materiālu izvēlē (koks + metāls) – labi vizuāli sasaucas ar mājas vertikāli veidoto koka fasādi un metāla terases elementiem. Krāsa izvēlēta gaiša – kontrastam. Autors – arhitekts Arnis Kleinbergs (ARHIS Arhitekti)